Katlanır Sürme Serisi

 

image006

Eşikli katlanır sürme donanımı GU-922 / GU-822 ; Araba rayı kanat ağırlığını üstüne alır ve güvenli bir şekilde zemine aktarır. Üst kısım bağlantı yerlerinin, sabitlendiğinden, taşıma gücünden bağımsız olarak işleyiş emniyeti sağlanmış olmaktadır.

Eşiksiz katlanır sürme donanımı GU-925 / GU-825 ; Yüksek yükleme kapasiteli tavan ve oldukça sağlam dizayn edilmiş rayın emniyetli bir şekilde montajına imkan verir.

İçeride, bu tip donanımlar opsiyonel olarak zemine gömme kılavuz rayı ile, çıkıntı yapan bir parça olmaksızın, kullanılabilir ve bu sayede özellikle yürüme engelliler ve tekerlekli sandalye kullananlar için güvenli bir geçiş sağlar.

Esneklik ve konfor;

  • Açık konumda bütün katlanır kanatlar ince bir yığın oluşturacak şekilde kenara itilir.
  • Tek açılım veya çift açılım geçiş kanadı, diğer katlanır kanatlardan bağımsız bir şekilde kolayca açılabilmektedir. Bu kanat, güvenli çift açılım pozisyonunda ilave bir havalandırma imkanı sunar.
  • 2 rulmanlı ve 4 tekerli arabalar katlanır kanatların kolay sürülmelerini sağlar.
  • G-U katlanır sürme elemanları tek elle kol üzerinden kolayca kumanda edilir. Geçiş kanadına opsiyonel olarak kilitlenebilir ispanyolet ve her iki taraftan çalışacak şekilde kol ile donanımları eklenebilir.
  • Kılavuz ve arabalar farklı kanat bini ölçülerine göre ayarlanabilir. Böylece donanımlar, değişik sistem profillerine uyarlanabilir. Maksimum 900mm kanat genişliği, 80kg kanat ağırlığına sahip çift açılım pencere profillerinden üretilir. Bu sayede değişik yapılara rağmen uyumlu kapı ve pencere görünümleri sağlanır.
  • Çevresel conta ısı ve ses izolasyonu ile birlikte yüksek sızdırmazlık sağlar.
  • Düz kılavuz rayı sayesinde zarif bir görünüm elde edilir. Üstteki arabalar kapak profili ile gizlenir.

Kullanım yerleri; 3-7 kanatlı katlanır sürme kapılar ve pencereler.

Teknik Özellikler

Ahşabın hücre yapısı;
% 40 – 50 Selüloz
% 20 – 35 Hemiselüloz
% 20 Lignin
% 0 – 5 Yabancı Maddelerden meydana gelir.

Devamı...

Bize Ulaşın
Nato Yolu Cad. No:46
Dudullu – Ümraniye / İSTANBUL
İletişim
Tel : +90 (216) 622 03 10-11
Tel : +90 (216) 527 45 15
Fax: +90 (216) 527 45 16
info@teverahsap.com

Kalite